O Firmie

O Flach Nieruchomości

FLACH Nieruchomości jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Firma zarządzana jest przez licencjonowanego zarządcę (lic. nr 13991) i pośrednika w obrocie nieruchomościami (lic. nr 6185) posiadającego doświadczenie w zakresie zarządzania i obrotu nieruchomościami. Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi i biurowymi oraz pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży nieruchomości.

 

Działamy z pasją

FLACH Nieruchomości posiada wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników, których wyróżnia indywidualne podejście do klientów, obsługa klientów anglojęzycznych oraz szybka reakcja na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Misją firmy jest służyć ludziom, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem powierzając swój majątek, poprzez świadczenie wysokiej jakości usługi. Chronić ich interesy przez podejmowanie możliwie najlepszych decyzji przy pomocy ciągle podnoszonych kwalifikacji i doświadczenia, działając zgodnie z standardami zawodowymi.

Funkcjonujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody usprawniające obsługę nieruchomości – profesjonalne oprogramowanie [http://www.mmsoft.com.pl/], archiwizację danych, komunikację również za pomocą poczty elektronicznej – sprawiające, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna.